پشتیبانی فنی

تکنولوژی جدید پلی استارون

رونمایی و بهره برداری از تکنولوژی جدید پلی استارون

با سلام

انتظار به پايان رسید و بالاخره از تکنولوژی جدیدی رونمایی و بهره برداری میکنیم  بنام "پلی استارون" پلیمری که آماده استفاده در سطوح ورق استارون میباشد طبق چیزی که درتصاویر ملاحظه میفرمائید که استارون را نسبت به ديگر متريالها متمايز ميكند.

این پلیمر هم اکنون در تنوع رنگی مختلف ، که لیست رنگها نیز متعاقبا" اعلام میگردد بصورت بشكه های ٢٠٠ ليتری وارد شده است لذا جهت درخواست كمتر از اين مقدار بايستی ١ روز قبل از مصرف سفارش داده شود تا در بسته بندی های درخواستی شما عزيزان آماده ارائه گردد.

فقط چون اين محصول با مونومر مخصوص خود ترکیب می شود و بعد از ترکیب قابل استفاده میباشد ، دمای محيط نيز بر آن تاثيرگذار است لذا بایستی در دمای بين ١٠ تا ١٥ درجه سانتيگراد نگهداری شود در اين شرايط ميتوان اين محصول را ١ تا ٢ ماه نگهداری نمود.

همانطور که در تصویر ملاحظه میکنید شما میتوانید در سطح کار شیار زده (مانند طرحهای گرافیکی ، نوشتن تابلو  یا آرم شرکت و یا نقشهای معرق کاری شده و ....) و داخل شیار را با پلی استارون پر کرده و ساب میزنیم تا آن طرح یا تابلو به کار زیبایی دو چندان داده و نمود بیشتری از خود نشان دهد در عین حالی که پلی استارون بعد از خشک شدن هم جنس استارون میشود.