کابیران پلاس

بهترین ایده ها برای آشپزخانه کوچک شما

برای بسیاری از آدم ها ، آشپزخانه مکانی است که دوست داریم در آن با دوستانمان صحبت کنیم و یک فنجان چای بنوشیم ولی در آشپزخانه ی کوچک این خواسته ی ما ممکن است به سادگی رخ ندهد .

اگر تجربه ی زندگی در خانه ای کوچک را داشته باشیم می دانیم که یکی از قسمت های که در این خانه ها ساکنین را محدود و گاهی اوقات باعث ناراحتی ساکنین می شود آشپزخانه ی خانه های کوچک است .

با رنگ سفید می توان در آشپزخانه های کوچک معجزه کرد . رنگ سفید یک فضا را بزرگ تر از آن چیزی که هست نشان میدهد .

یک آشپزخانه ی کوچک به دلیل فضای کوچک آن ممکن است دلگیر باشد . هیچ چیز به اندازه ی یک گلدان با برگ های سبز و شاداب نمی تواند به حال و هوای آشپزخانه ی شما کمک کند .

از قفسه های باز در آشپزخانه غافل نشوید . قفسه های باز خسته کنندگی فضای کوچک آشپزخانه را کاهش می دهد .

در طراحی آشپزخانه ی کوچکتان اگر به یک رنگ بودن آشپزخانه علاقه ندارید می توانید با استفاده از تضاد ها آشپزخانه ی مورد علاقه ی خود را پدید بیاورید .

در گذشته ، آشپزخانه توسط دیوار از نشیمن خانه جدا شده بود .در طراحی جدید آن قسمتی از دیواره برداشته شده و نقش قسمت غذاخوری را به خود پذیرفته است .

در آشپزخانه  تنها رنگ سفید نیست که به آشپزخانه زیبایی مسحور کننده ای میدهد . با رنگ های هوشمندانه ی دیگری نیز می توان یک فضای دلپذیر و زیبا را برای خانواده فراهم آورد .

جنی ولف ، یک طراح خوش سلیقه است که با قرار دادن یک نیمکت متصل به پنجره برای دوستانی که علاقمند به ملاقات یکدیگر در آشپزخانه هستند پاسخی دل انگیز داده است . 

آشپزخانه های کوچتان را دل انگیز کنید . با یک گلدان شروع کنید .